Lista serwerów Counter-Strike 1.6

Counter Strike 1.6 Non Steam [Oryginalna!][Najlepsza!] [v43]

Pobierz Instalator (.EXE)
 • Pełna wersja Counter Strike 1.6
 • Działa na Windows XP, Windows VISTA, Windows 7, Windows 10. Dla Windows 8 i 8.1 proszę wybrać specjalną wersję (po prawej stronie)!
 • Możliwość gry ONLINE na wszystkich serwerach w internecie
 • Możliwość dodania serwerów do zakładki ULUBIONE
 • Zabezpieczona przed wirusami i złośliwymi serwerami
 • Działająca zakładka INTERNET z polskimi serwerami
 • Oryginalne modele, dźwięki, mapy
 • Prędkość pobierania ponad 100Mb/s

Counter Strike 1.6 Non Steam [v48] [RevEmu] [2017]

Pobierz Instalator (.EXE)
 • Pełna werjsa Counter Strike 1.6 Non Steam
 • Odświeżona wersja z najnowszymi modelami
 • Polskie serwery w zakładce INTERNET
 • Nowe Score Board (tablica z wynikami)
 • Kosmetyczne zmiany w menu, GUI (przycisk H) oraz w czcionkach
 • Ping & FPS Booster
 • Wspiera Win XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 i pozostałe
 • Szybki DOWNLOAD - ponad 100Mb/s

Pozostałe wersje

Counter Strike 1.6 Global Offensive Edition

Edycja Counter Strike 1.6 Global Offensive Mod. Zawiera przerobione skiny, modele, dźwieki, aby wyglądać tak, jak najnowsza edycja - cs:go. Zmiany dotyczą także tabeli wyników, menu zakupów, głównego ekranu gry. Nowoczesne GUI gotowe do pobrania wraz z grą na pewno spodoba się każdemu!
Przejdź do strony pobierania

Counter Strike 1.6 High Definition

Przerobiona wersja w której zostały dodane realistyczne modele postaci i broni najlepszej jakości, nowe Score Board (tablica z wynikami). Oprócz tego dokonano zmian w Menu, GUI oraz w czcionkach. Gra została spolszczona, a w zakładce internet możesz znaleźć ponad 150 polskich serwerów!
Przejdź do strony pobierania

Counter Strike 1.6 Progressive

Zmodyfikowana wersja gry zawierająca wiele dodatków takich jak realistyczna krew czy modele broni. Ten instalator umożliwia grę na wszystkich, w tym polskich, serwerach Counter Strike i generuje własne SteamId dzięki zastosowanemu emulatorowi RevEmu.
Przejdź do strony pobierania

Wszystkie dostępne wersje Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6 Wersja Oryginalna v43

6 733 274 pobrań

Standardowa wersja bez zmienionych modeli, spolszczona z działającymi botami. W zakładce internet jedynie polskie serwery, pozbawiona zbędnych map. Dołączone zostało do niej działające HLTV, a także stały generowany SteamId.

Pobierz

Counter Strike 1.6 Non Steam v48 [2017][PL][RevEmu]

985 947 pobrań

Najnowsza wersja gry przeznaczona dla graczy ceniących sobie nowoczesne modele, zmienione menu, dźwięki. Gra działa w pełni na większości komputerów, posiada FPS i PING booster.

Pobierz

Counter Strike 1.6 Global Offensive Edition

502 113 pobrań

Najnowsza wersja Counter Strike 1.6 2017 Global Offensive Edition to modyfikacja, w której wprowadzono takie zmiany, jak skiny, modele broni z CS: GO, modele postaci z Counter Strike Global Offensive, nowe dźwięki, takie jak w najnowszej edycji CS, ulepszone menu, tablica wyników, menu zakupu, buy, dokładnie takie, jak w GO Pełna polska lista serwerów Counter Strike, na których można grać od razu po instalacji

Pobierz

Counter Strike 1.6 HD

297 004 pobrań

Najnowsza wersja Counter Strike 1.6 w której znajdują się nowoczesne, realistyczne modele postaci i broni. Nowy ScoreBoard (tablica z wynikami). Oprócz tego dodane nowe menu, GUI oraz czcionki. Gra została spolszczona, w zakładce internet od groma polskich serwerów na których można grać online bez ograniczeń.

Pobierz

Counter Strike 1.6 dla Windows 8

284 407 pobrań

Werjsa Counter-Strike 1.6 Non Steam przygotowane do pełnej współpracy z Windows 8, Windows 8.1 oraz Windows 10. W pełni kompatybilna z innymi wersjami. Pobierz tą grę, jeśli masz problem z uruchomieniem CS 1.6 na komputerze z Windows 8 i 8.1 / 10.

Pobierz

Counter Strike 1.6 wersja Progressive

238 843 pobrań

Przerobiona wersja w której zostały dodane zaawansowane modele postaci, broni jak i również realistyczna krew. Zmienione zostało główne menu i muzyka w tle. Wersja ta używa RevEmu, dzięki czemu posiada się własny SteamId!

Pobierz

Counter Strike 1.6 Portable (ZIP) (143MB) Bez Instalacji

178 616 pobrań

Wersja Counter Strike 1.6 przeznaczona do uruchomienia na komputerach bez prawa administratora (jako zwykły użytkownik). Wystarczy wypakować zawartość katalogu, a następnie uruchomić plik Uruchom.bat, a gra się uruchomi. Bez instalacji. Działa na Windows XP, Windows Vista, Windows 7, 10, w wersji 32 i 64 bitowej

Pobierz

Counter Strike 1.6 v23

98 477 pobrań

Klasyczna wersja Cs 1.6 NonSteam. Posiada oryginalne bronie, modele, dźwięki w klasycznym wydaniu. Umożliwia grę na większości (choć nie wszystkich) serwerach. Polecana szczególnie dla starszych komputerów.

Pobierz