CS 1.6 Download

Witaj na stronie poświęconej CS 1.6 download, możesz tu pobrać wszystkie wersje Counter Strike'a 1.6 w wersji Non steam.

Counter Strike 1.6 Non Steam

v48 [2014][PL][RevEmu]
  • Najnowsza wersja 2014!
  • Mozliwość dodawania serwerów do zakładki ulubione
  • Ochrona przed wirusami i spamem na serwerach!
  • Realistyczne modele postaci i broni
  • Nowe Score Board (tablica z wynikami)
  • Kosmetyczne zmiany w menu, GUI (przycisk H) oraz w czcionkach
  • W zakładce internet ponad 150 tylko i wyłącznie polskich serwerów!
  • W pełni działające boty
  • Ping & FPS Booster
  • Prędkość pobierania ponad 100MB/s!

Pobierz poprzez torrenty

cs 1.6 v48 cs 1.6 v48 cs 1.6 v48 cs 1.6 v48 cs 1.6 v48 cs 1.6 v48

Pozostałe wersje gry CS 1.6

Counter Strike 1.6 wersja oryginalna (v43)

Standardowa wersja bez zmienionych modeli, spolszczona z działającymi botami. W zakładce internet jedynie polskie serwery, pozbawiona zbędnych map. Dołączone zostało do niej działające HLTV, a także stały generowany SteamID. Do wyboru mamy dwie wersje, w postaci instalki (PLIK EXE) i jako archiwum (PLIK RAR). Zalecamy pobieranie instalki w postaci pliku .EXE lecz jeżeli z jakiegokolwiek powodu gra nie będzie działać poprawnie zalecamy pobranie archiwum RAR. Instalacja .RAR jest również zalecana dla osób które nie chcą instalować programu na swoim dysku twardym, wystarczy wtedy pobrać, rozpakować i uruchamiać skrótem Counter-Strike.bat

Pobierz CS v43 jako instalacje .EXE Pobierz CS v43 jako archiwum .RAR

cs 1.6 v43 cs 1.6 v43 cs 1.6 v43 cs 1.6 v43

Counter Strike 1.6 HD

Przerobiona wersja w której zostały dodane realistyczne modele postaci i broni najlepszej jakości, nowe Score Board (tablica z wynikami). Oprócz tego dokonano zmian w Menu, GUI oraz w czcionkach. Gra została spolszczona, a w zakładce internet możesz znaleźć ponad 150 polskich serwerów!

Pobierz

cs 1.6 hd cs 1.6 hd cs 1.6 hd cs 1.6 hd

cs 1.6 non steam
Counter Strike 1.6 wersja Progressive

Przerobiona wersja w której zostały dodane zaawansowane modele postaci, broni jak i również realistyczna krew. Zmienione zostało główne menu i muzyka w tle. Wersja ta używa RevEmulator, dzięki czemu posiada się własny SteamID!

Pobierz

CS 1.6 Download

Jeżeli szukasz Counter Strike 1.6 Non Steam to dobrze trafiłeś! Prawdopodobnie najlepsza strona o tej tematyce! Nasze wersje Counter Strike 1.6 zostały spolszczone, w niektórych z nich zostały dodane modele HD, a ponadto w wersji CS 1.6 większej niż v32 możesz cieszyć się wygenerowanym stałym SID'em (tak jak gracze STEAM), a także w zakładce Internet korzystać z najlepszych Polskich Serwerów Counter Strike 1.6!